Menu
Your Cart

Dirbtiniai akmenys

Dirbtiniai akmenys

Dekoratyviniai akmenys: Kaip į sodą įkomponuoti dekoratyvinius netikrus riedulius.

  Jei ieškote būdo, kaip paslėpti neišvaizdų šulinį ar siurblį, dirbtinės uolienos gali būti puikus sprendimas! Šie dirbtiniai rieduliai sukurti taip, kad atrodytų kaip natūralus akmuo, be to, jie gali būti įvairių formų ir dydžių. Jie puikiai tinka baseinų siurbliams, šuliniams, septikams ir kitiems įrenginiams užmaskuoti.

  Į sodą įkomponavus dekoratyvinių riedulių, galima iš tiesų pagerinti erdvės išvaizdą. Tačiau rasti tinkamų riedulių gali būti iššūkis, ypač jei gyvenate vietovėje, kurioje nėra daug akmenų ar riedulių. Viena iš išeičių - įsigyti dekoratyvinių netikrų riedulių. Šie dirbtiniai akmenys gaminami iš įvairių medžiagų, įskaitant dervą, stiklo pluoštą ir betoną, ir yra įvairių formų bei dydžių.

  Į sodą įkomponuojant netikrus riedulius svarbu atsižvelgti į bendrą erdvės dizainą. Pavyzdžiui, jei jūsų sodas nedidelis, galite rinktis mažesnius riedulius, kad neužgožtų erdvės. Jei sodas didelis, galite rinktis didesnius riedulius, kad jie būtų ryškūs. 

  Netikrais rieduliais taip pat galite sukurti centrinį sodo tašką, pavyzdžiui, krioklį ar tvenkinį. Renkantis netikrus riedulius svarbu atsižvelgti į akmens spalvą ir tekstūrą. Pavyzdžiui, jei norite, kad rieduliai atrodytų tarsi pagaminti iš granito, reikia rinktis medžiagą, kuri yra panašios spalvos ir tekstūros. 

  Taip pat galima rinktis įvairią apdailą, pavyzdžiui, matinę, blizgią ar smiltainio. Jei nesate tikri, kokią apdailą pasirinkti, galite paprašyti pardavėjo pateikti pavyzdžių, kad galėtumėte pamatyti, kaip jie atrodo gyvai. Kai kalbama apie išdėstymą, netikrus riedulius galima naudoti įvairiais būdais. Juos galima išdėlioti atsitiktinai sode arba panaudoti takui ar borteliui suformuoti. 

  Juos taip pat galima sudėti vieną ant kito ir sukurti sienelę ar privatumo užtvarą. Kad ir kokį išdėstymą pasirinktumėte, įsitikinkite, kad rieduliai yra tvirtai pritvirtinti, kad jie nenukristų ir nieko nesužeistų.

Ieškote būdo, kaip paslėpti savo septiko išvaizdą? Septiko dangtis S-01 yra puikus sprendimas! Šis gaminys ne tik puikiai atrodo, bet ir gali būti naudojamas norint paslėpti neišvaizdžius daiktus jūsų kieme bei namų dekoro projektus. Elegantiško ir šiuolaikiško dizaino S-01 septiko dangtis tikrai pa..
102,20€
Be PVM:102,20€
S-03 septiko dangtis yra puikus būdas paslėpti negražią mikro stotelę jūsų kieme. Šis gražus aksesuaras yra aukštesnis nei kiti modeliai ir yra pilkos arba raudonos spalvos, kad atitiktų jūsų namų eksterjerą. Tai puikus priedas prie bet kokio kraštovaizdžio projekto.Mūsų dirbtiniai akmenys yra kruop..
175,39€
Be PVM:175,39€
Norite paslėpti negražų septiko rezervuarą? S-04 septikų maskuotė yra puikus sprendimas! Šis gaminys yra pilkos arba raudonos spalvos, turi smailus galus ir gali būti naudojamas šulinių dangčiams, kitiems sodo objektams ir net namų dekoro projektams paslėpti!Mūsų dirbtiniai akmenys kruopščiai gamina..
111,59€
Be PVM:111,59€
Dekoratyvinis dirbtinis akmuo S-06 Dekoratyvinis dirbtinis akmuo S-06
-10 %
Pavargote žiūrėti į tą siaubingą septiką savo kieme? Na, daugiau nesijaudink! Naudodami mūsų dirbtinį akmenį, skirtą septikams užmaskuoti, S-06, galite paslėpti šį siaubą ir turėti gražiai sutvarkytą sodą. Mūsų akmuo yra pilkos arba raudonos spalvos ir turi lygius, plokščius galus, todėl jį galima n..
99,97€ 111,57€
Be PVM:99,97€
Dekoratyvinis dirbtinis akmuo M-01 Dekoratyvinis dirbtinis akmuo M-01
-13 %
Štai dirbtinis stiklo pluoštas, septiko dangtelis M-01! Ši graži dirbtinė uola turi lygius, lygius šonus ir gali būti naudojama jūsų kieme paslėpti šulinių dangčius, septikus ir kitus negražius objektus. Stiklo pluošto dirbtinė uola taip pat puikiai tinka namų dekoro projektams. Galima įsigyti pilko..
219,95€ 252,91€
Be PVM:219,95€
Čia yra puikus būdas paslėpti akispūdį savo sode: netikra uola, skirta paslėpti M-02 septiką! Ši uola atrodo natūraliai ir puikiai tinka užmaskuoti šulinių dangčius, kitus negražius daiktus ar net naudoti kaip jūsų namų dekoro dalį. Galima įsigyti pilkos arba raudonos spalvos ir turi gana smailius g..
220,35€
Be PVM:220,35€
Čia yra netikra uola, skirta paslėpti M-03 septiką! Šis gaminys puikiai tinka tiems, kurie nori savo namams ar sodui suteikti klasės ir elegancijos. Netikras uolas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir yra vidutinio dydžio su lygiais kraštais. Jis gali būti naudojamas paslėpti mikro stotelių, se..
305,88€
Be PVM:305,88€
Jei ieškote gaminio, kuris padėtų paslėpti negražius objektus jūsų kieme, ieškokite M-04 netikros uolos. Šis gaminys puikiai atrodo ir gali būti naudojamas norint paslėpti šiukšliadėžių, septikų, šulinių ir kitų negražių objektų dangčius. Jis yra pilkos arba raudonos spalvos ir tikrai suteiks jūsų s..
218,92€
Be PVM:218,92€
Dekoratyvinis dirbtinis akmuo L-01 Dekoratyvinis dirbtinis akmuo L-01
-14 %
Ieškote būdo, kaip paslėpti savo septiko išvaizdą? Septiko dangtis L-01 yra puikus sprendimas! Šis gaminys ne tik puikiai atrodo, bet ir gali būti naudojamas norint paslėpti neišvaizdžius daiktus jūsų kieme bei namų dekoro projektus. Elegantiško ir šiuolaikiško dizaino L-01 septiko dangtis tikrai pa..
249,95€ 292,16€
Be PVM:249,95€
Ieškote būdo, kaip paslėpti tą negražų septiką ar šulinio dangtį savo sode? Neieškokite daugiau nei šios dekoratyvinės dirbtinės uolos! Pagaminta iš lanksčios ir plokščios medžiagos, didelis dydis puikiai tinka tiems negražiems daiktams paslėpti. Be to, pilka arba raudona spalva derės prie bet kokio..
278,07€
Be PVM:278,07€
Kas sakė, kad septikai ir šuliniai turi būti negražūs ir sugadinti jūsų sodo išvaizdą? Su šiuo dekoratyviniu dirbtinių uolienų dangteliu galite lengvai paslėpti visus negražius daiktus ir sukurti gražų sodą, kuriuo galite didžiuotis. Ši netikra uola pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, yra didelio..
316,11€
Be PVM:316,11€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 22 (viso puslapių - 2)

 Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei liekate svetainėje, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinokite daugiau mūsų privatumo politikoje.