Menu
Your Cart

Išpardavimas

Pavargote žiūrėti į tą siaubingą septiką savo kieme? Na, daugiau nesijaudink! Naudodami mūsų dirbtinį akmenį, skirtą septikams užmaskuoti, S-06, galite paslėpti šį siaubą ir turėti gražiai sutvarkytą sodą. Mūsų akmuo yra pilkos arba raudonos spalvos ir turi lygius, plokščius galus, todėl jį galima n..
119,97€
Be PVM:119,97€
Štai dirbtinis stiklo pluoštas, septiko dangtelis M-01! Ši graži dirbtinė uola turi lygius, lygius šonus ir gali būti naudojama jūsų kieme paslėpti šulinių dangčius, septikus ir kitus negražius objektus. Stiklo pluošto dirbtinė uola taip pat puikiai tinka namų dekoro projektams. Galima įsigyti pilko..
271,95€
Be PVM:271,95€
Pakelkite savo sodo estetiką su mūsų rafinuotais imituotais akmenimis. Kiekvienas gabalas yra idealus baseino siurblio dangtis, kruopščiai sukurtas derinant natūralų grožį su funkciniu elegancija. Stilingai apsaugokite savo įrangą, užtikrindami ilgaamžiškumą ir pagerindami lauko aplinką. Patirkite t..
236,94€
Be PVM:236,94€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)

 Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei liekate svetainėje, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinokite daugiau mūsų privatumo politikoje.