Menu
Your Cart

Pakeltos lysvės

Pakeltos lysvės

Pakeltos lysvės: Trumpas metalinių pakeliamų sodo lysvių vadovas: viskas, ką reikia žinoti

Norite pradėti užsiiminėti sodininkyste, bet neturite tam vietos? O gal turite vietos, bet nenorite pažeisti augalų dirbdami dirvą? Jei jūs esate bet kurioje iš šių situacijų, metalinės pakeliamos daržo lysvės gali būti puikus sprendimas! Šiame trumpame vadove aptarsime viską, ką reikia žinoti apie šias puikias sodo lysves. Aptarsime, iš ko jos pagamintos, kaip jas įrengti ir kokie augalai jose geriausiai dera. Nesvarbu, ar esate pradedantis sodininkas, ar patyręs, skaitykite toliau ir sužinokite visą reikiamą informaciją apie metalines pakeliamas sodo lysves!

Paaukštintos sodo lysvės yra puikus būdas tapti sodininkais, ypač jei neturite daug vietos. Rinkoje yra daug skirtingų pakeliamų sodo lysvių tipų, tačiau metalinės pakeliamos sodo lysvės yra vienos populiariausių.

Metalinės pakeliamos sodo lysvės pagamintos iš, kaip atspėjote, metalo! Paprastai jos gaminamos iš aliuminio arba plieno, o kartais net iš perdirbtų medžiagų. Renkantis metalinę pakeltą sodo lysvę svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, kad medžiaga būtų atspari korozijai. Tai užtikrins, kad jūsų sodo lysvė tarnaus ilgus metus.

Metalinę pakeltą sodo lysvė yra sukurta taip, kad ją būtų galima greitai ir lengvai surinkti. Dauguma jų yra komplektuojamos, todėl tereikia tik surinkti lysvę pagal instrukcijas. Kai lysvė jau įrengta, laikas ją užpildyti žemėmis. Galite naudoti vazonų mišinį arba pasigaminti savo, sumaišydami viršutinį dirvožemio sluoksnį, kompostą ir smėlį. Ant viršaus būtinai užberkite mulčio sluoksnį, kuris padės išlaikyti drėgmę ir išlaikyti šaknis vėsias.

Metalinėje pakeliamoje lysvėje gerai augs beveik visi augalai. Tačiau yra keletas augalų, kurie šiomis sąlygomis puikiai auga. Bazilikai, raudonėliai ir čiobreliai gerai auga karštoje ir sausoje aplinkoje, todėl gerai auga metalinėje pakeliamoje daržo lysvėje. Salotos, špinatai ir mangoldai mėgsta vėsesnę temperatūrą, todėl jie taip pat gerai auga šiose lysvėse. Štai ir viskas, ką reikia žinoti apie metalines pakeliamas daržo lysves!

 Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei liekate svetainėje, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinokite daugiau mūsų privatumo politikoje.