Menu
Your Cart

Dažnai užduodami klausimai

FAQ

Mūsų dirbtinis sodo akmuo gali atlaikyti iki 100 kg, tačiau krovinį reikia dėti lėtai, pavyzdžiui, suaugęs žmogus gali ramiai stovėti ant akmens.

  Mūsų dekoratyviniai dirbtiniai akmenys yra atsparūs oro sąlygoms – neišbluks saulėje ir nesutrūkinės lyjant ar paspaudus šaltukui, jie yra atsparūs vėjui!

  Taip, dėl subalansuoto akmens svorio ir tuštumo galite jį pastatyti į vandenį/baseiną/akvariumą, paslėpdami nepageidaujamus elementus ar patobulindami savo sodo apželdinimą!

   Ne, akmens gamyboje naudojamų žaliavų sudėtis parinkta taip, kad akmens spalva išliktų nepakitusi ilgus dešimtmečius!

   Ne, mūsų akmenys yra visiškai nekenksmingi aplinkai ir nekenkia gamtai! Rūpinamės aplinka ir savo akmenis gaminame iš perdirbamų ir aplinkai nekenksmingų medžiagų!

   Dauguma potencialių pirkėjų stebisi, ar prekės nuotraukoje spalva yra tokia, kokią gausite vėliau. Todėl kai kurie klientai nori papildomų nuotraukų. Peržiūrint nuotraukas skirtinguose ekranuose, dažnai atsiranda neatitikimų. Taip yra iš dalies dėl įrašymo sąlygų, bet daugiausia dėl kliento galutinio įrenginio spalvų atkūrimo, todėl mes negalime 100% užtikrinti riedulių spalvos atitikimo. Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei liekate svetainėje, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinokite daugiau mūsų privatumo politikoje.