Menu
Your Cart

Pakavimas ir siuntimas


1. Mūsų pakuotė
Pakuojame itin stabiliai ir draugiškai aplinkai. Mūsų aukštos kokybės pakuotės yra techniškai sudėtingi gaminiai, pagaminti pagal užsakymą. Naudojame gražias, aplinką tausojančias pakuotes iš medžio ir kartono, kurias kviečiame perdirbti arba perdirbti pagal savo pageidavimus. Smulkūs rieduliai (nuo S-01 iki L-01) siunčiami paštu, dideli (didesni nei L-01) – tik per kurjerį. Mums patinka „padvigubinti“, kad galėtume garantuoti optimalų jūsų gaminių saugumą. Nes kam jums būtų naudinga mūsų puiki kokybė, jei jūsų prekės būtų sugadintos transportavimo metu?!!! Jei pakuotė atkeliauja sugadinta... Jei siunta atkeliauja sugadinta, prašome skųstis dėl pristatymo tiesiai siuntos pristatymo asmeniui ir jos nepriimti! Tik tada galime laikyti siuntų tarnybą atsakinga už jos padarytą žalą pristatymui. Priimta siunta laikoma „tvarkinga“ (nes buvo priimta) ir dėl to vėliau skųstis nebegalima !!!


2. Naudinga informacija apie siuntimą
Standartinis pristatymo laikas paprastai yra 5-7 darbo dienos. Išimtiniais atvejais standartinis pristatymas gali užtrukti ilgiau. Jei turite fiksuotą pageidaujamą pristatymo datą, kreipkitės patarimo. Tokiu atveju kuo greičiau susisiekite su mumis. Visi užsakymai siunčiami iš mūsų sandėlio ES.
Mes suteiksime jums sekimo numerį, kad galėtumėte sekti savo siuntą. Mes naudojame pristatymo paslaugas:


3. Atsiliepimas
Mums patinka tai, ką darome. Mes norime tobulinti savo paslaugas su kiekvienu pirkėju, todėl džiaugsimės gavę nedidelį ir nuoširdų atsiliepimą apie jūsų patirtį perkant ir naudojant medžiagas jūsų sodui geriausias Pasiekite klientų patirtį.

 Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei liekate svetainėje, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinokite daugiau mūsų privatumo politikoje.