Menu
Your Cart

Privatumo politika

1. Bendrosios pastabos

Šiose pastabose pateikiama paprasta apžvalga, kas nutinka jūsų asmeniniams duomenims, kai lankotės mūsų svetainėje. Asmens duomenys – tai visi duomenys, pagal kuriuos galima jus asmeniškai identifikuoti. Išsamią informaciją duomenų apsaugos tema rasite mūsų duomenų apsaugos deklaracijoje, pateiktoje po šiuo tekstu.


Duomenų rinkimas mūsų svetainėje

Kas atsakingas už duomenų rinkimą šioje svetainėje?


Duomenų tvarkymą šioje svetainėje vykdo svetainės operatorius. Jų kontaktinius duomenis galite rasti šios svetainės atspaude.


Kaip mes renkame jūsų duomenis?


Viena vertus, jūsų duomenys renkami, kai juos mums perduodate. Tai gali būti, pavyzdžiui, duomenys, kuriuos įvedate kontaktinėje formoje.


Kitus duomenis mūsų IT sistemos automatiškai įrašo, kai lankotės svetainėje. Tai visų pirma techniniai duomenys (pvz., interneto naršyklė, operacinė sistema arba puslapio peržiūros laikas). Šie duomenys renkami automatiškai, kai tik įeinate į mūsų svetainę.


Kam naudojame jūsų duomenis?


Dalis duomenų renkama siekiant užtikrinti, kad svetainė būtų pateikta be klaidų. Kiti duomenys gali būti naudojami jūsų vartotojo elgesiui analizuoti.


Kokias teises turite dėl savo duomenų?


Jūs turite teisę bet kuriuo metu nemokamai gauti informaciją apie savo saugomų asmens duomenų kilmę, gavėją ir paskirtį. Taip pat turite teisę reikalauti ištaisyti, užblokuoti ar ištrinti šiuos duomenis. Jei turite daugiau klausimų duomenų apsaugos tema, galite bet kada susisiekti su mumis spaudoje nurodytu adresu. Taip pat turite teisę pateikti skundą kompetentingai priežiūros institucijai.


Analizės įrankiai ir trečiųjų šalių įrankiai

Kai lankotės mūsų svetainėje, jūsų naršymo elgsena gali būti statistiškai įvertinta. Tai daugiausia daroma naudojant slapukus ir vadinamąsias analizės programas. Jūsų naršymo elgsenos analizė paprastai yra anoniminė; naršymo elgesys negali būti atsektas iki jūsų. Galite prieštarauti šiai analizei arba jos išvengti, nenaudodami tam tikrų įrankių. Išsamią informaciją apie tai rasite šioje duomenų apsaugos deklaracijoje.


Galite prieštarauti šiai analizei. Apie nesutikimo galimybes informuosime šioje duomenų apsaugos deklaracijoje.


2. Bendra informacija ir privaloma informacija privatumas

Šių puslapių operatoriai labai rimtai žiūri į jūsų asmens duomenų apsaugą. Jūsų asmens duomenis tvarkome konfidencialiai ir laikydamiesi įstatymų nustatytų duomenų apsaugos taisyklių bei šios duomenų apsaugos deklaracijos.


Jei naudositės šia svetaine, bus renkami įvairūs asmens duomenys. Asmens duomenys – tai duomenys, pagal kuriuos galima jus identifikuoti. Šioje duomenų apsaugos deklaracijoje paaiškinama, kokius duomenis renkame ir kam juos naudojame. Taip pat paaiškinama, kaip ir kokiu tikslu tai vyksta.


Norime atkreipti dėmesį, kad duomenų perdavimas internetu (pvz., bendraujant el. paštu) gali turėti saugumo spragų. Neįmanoma visiškai apsaugoti duomenų nuo trečiųjų šalių prieigos.


Pastaba atsakingai institucijai

Už duomenų tvarkymą šioje svetainėje atsakinga institucija:


Gavėjas: NOVO GRUPE UAB

IBAN: LT67 3250 0120 0005 4909

BIC: REVOLT21

Gavėjo adresas: Saltkalviu g 72-7, Saltkalviu g 72-7, LT-02174, VILNIUS, Lietuva

Bankas / mokėjimo įstaiga: Revolut Bank UAB

Banko / mokėjimo įstaigos adresas: Konstitucijos ave. 21B, 08130, Vilnius, Lietuva

info@gartendek.lt


Atsakinga institucija yra fizinis ar juridinis asmuo, kuris vienas arba kartu su kitais sprendžia dėl asmens duomenų (pvz., vardų, el. pašto adresų ir kt.) tvarkymo tikslų ir priemonių.


Jūsų sutikimo tvarkyti duomenis atšaukimas

Daugelis duomenų tvarkymo operacijų galimos tik gavus aiškų Jūsų sutikimą. Jau duotą sutikimą galite bet kada atšaukti. Užtenka neformalios žinutės mums el. paštu. Duomenų tvarkymo, vykusio iki atšaukimo, teisėtumui atšaukimas neturi įtakos.


Teisė kreiptis į kompetentingą priežiūros instituciją

Duomenų apsaugos įstatymo pažeidimų atveju suinteresuotas asmuo turi teisę pateikti skundą kompetentingai priežiūros institucijai.


Jūsų sutikimo tvarkyti duomenis atšaukimas

Daugelis duomenų tvarkymo operacijų galimos tik gavus aiškų Jūsų sutikimą. Jau duotą sutikimą galite bet kada atšaukti. Užtenka neformalios žinutės mums el. paštu. Duomenų tvarkymo, vykusio iki atšaukimo, teisėtumui atšaukimas neturi įtakos.


Teisė kreiptis į kompetentingą priežiūros instituciją

Duomenų apsaugos įstatymo pažeidimų atveju suinteresuotas asmuo turi teisę pateikti skundą kompetentingai priežiūros institucijai.


Teisė į duomenų perkeliamumą

Jūs turite teisę gauti duomenis, kuriuos mes automatiškai tvarkome jūsų sutikimo pagrindu arba vykdydami sutartį, perduotus jums ar trečiajai šaliai įprastu, kompiuterio skaitomu formatu. Jei prašote tiesiogiai perduoti duomenis kitam atsakingam asmeniui, tai bus daroma tik tiek, kiek tai techniškai įmanoma.


SSL arba TLS šifravimas

Saugumo sumetimais ir siekiant apsaugoti konfidencialaus turinio perdavimą, pvz., užsakymus ar užklausas, kurias siunčiate mums kaip svetainės operatoriui, ši svetainė naudoja SSL arba TLS šifravimas. Šifruotą ryšį galite atpažinti pagal tai, kad naršyklės adreso eilutė pasikeičia iš „http://“ į „https://“ ir pagal užrakto simbolį naršyklės eilutėje.

Jei įjungtas SSL arba TLS šifravimas, duomenų, kuriuos mums perduodate, negali perskaityti trečiosios šalys.


Informacija, blokavimas, trynimas

Pagal galiojančias teisės nuostatas, jūs turite teisę gauti nemokamą informaciją apie savo saugomus asmens duomenis, jų kilmę ir gavėją bei duomenų tvarkymo tikslą ir, jei reikia, teisę į šiuos duomenis ištaisyti, užblokuoti ar ištrinti el. bet kuriuo metu. Jei turite daugiau klausimų dėl asmens duomenų, bet kuriuo metu galite susisiekti su mumis spaudoje nurodytu adresu.


Prieštaravimas reklaminiams laiškams

Šiuo nesutinkame, kad būtų naudojami kontaktiniai duomenys, paskelbti vykdant įsipareigojimą siųsti nepageidaujamą reklamą ir informacinę medžiagą. Svetainės operatoriai aiškiai pasilieka teisę imtis teisinių veiksmų, jei siunčiama nepageidaujama reklama, pvz., el. pašto šiukšlės.


3. Duomenų rinkimas mūsų svetainėje sausainiai

Kai kurios svetainės naudoja vadinamuosius slapukus. Slapukai nepažeidžia jūsų kompiuterio ir juose nėra virusų. Slapukai padeda padaryti mūsų pasiūlymą patogesnį, veiksmingesnį ir saugesnį. Slapukai yra maži tekstiniai failai, kurie saugomi jūsų kompiuteryje ir išsaugomi jūsų naršyklėje.


Dauguma mūsų naudojamų slapukų yra vadinamieji „seanso slapukai“. Po apsilankymo jie automatiškai ištrinami. Kiti slapukai lieka saugomi jūsų galutiniame įrenginyje, kol juos ištrinate. Šie slapukai leidžia mums atpažinti jūsų naršyklę kito apsilankymo metu.


Galite nustatyti savo naršyklę taip, kad būtumėte informuoti apie slapukų nustatymą ir leisti slapukus tik atskirais atvejais, išskirti slapukų priėmimą tam tikrais atvejais arba apskritai ir aktyvuoti automatinį slapukų ištrynimą, kai naršyklė uždaroma. Jei slapukai yra išjungti, šios svetainės funkcionalumas gali būti apribotas.


Slapukai, reikalingi elektroninio ryšio procesui vykdyti arba tam tikroms norimoms funkcijoms (pvz., krepšelio funkcijai) teikti, yra saugomi BDAR 6 str. 1 d. f. Svetainės operatorius turi teisėtą interesą saugoti slapukus, kad jos paslaugos būtų teikiamos be techninių klaidų ir optimizuotos. Tiek, kiek yra saugomi kiti slapukai (pvz., slapukai, skirti jūsų naršymo elgsenai analizuoti), jie šioje duomenų apsaugos deklaracijoje traktuojami atskirai.


Serverio žurnalo failai

Puslapių teikėjas automatiškai renka ir saugo informaciją vadinamuosiuose serverio žurnalo failuose, kuriuos jūsų naršyklė automatiškai perduoda mums. Šitie yra:


Naršyklės tipas ir versija

naudojama operacinė sistema

Persiuntimo URL

Prieigos kompiuterio prieglobos pavadinimas

Serverio užklausos laikas

IP adresas

Šie duomenys nėra sujungti su kitais duomenų šaltiniais.Kontaktinė forma

Jei siunčiate mums užklausas naudodami kontaktinę formą, jūsų užklausos formoje esantys duomenys, įskaitant ten pateiktus kontaktinius duomenis, bus saugomi, kad galėtume apdoroti užklausą ir kilti tolesnių klausimų. Mes neperduodame šių duomenų be jūsų sutikimo.


Todėl kontaktų formoje įvestų duomenų tvarkymas yra išimtinai pagrįstas jūsų sutikimu. Šį sutikimą galite bet kada atšaukti. Užtenka neformalios žinutės mums el. paštu. Duomenų tvarkymo operacijų, vykusių iki atšaukimo, teisėtumui atšaukimas neturi įtakos.


Duomenys, kuriuos įvedėte kontaktų formoje, liks mums tol, kol paprašysite juos ištrinti, atšauksite sutikimą saugoti arba duomenų saugojimo tikslas nebetaikomas (pvz., po to, kai bus apdorotas jūsų prašymas). Privalomos teisinės nuostatos, ypač saugojimo laikotarpiai, lieka nepakitusios.


Registracija šioje svetainėje

Norėdami naudotis papildomomis svetainės funkcijomis, galite užsiregistruoti mūsų svetainėje. Šiuo tikslu įvestus duomenis naudojame tik tam, kad galėtume naudotis atitinkamu pasiūlymu ar paslauga, kuriai Jūs užsiregistravote. Registracijos metu prašoma privaloma informacija turi būti pateikta visa. Priešingu atveju mes atsisakysime registracijos.


Dėl svarbių pakeitimų, tokių kaip pasiūlymo apimtis ar techniškai būtini pakeitimai, tokiu būdu informuojame registracijos metu pateiktą el.


Registracijos metu įvesti duomenys bus tvarkomi Jūsų sutikimo pagrindu. Galite atšaukti duotą sutikimą bet kada atšaukti. Užtenka neformalios žinutės mums el. paštu. Atšaukimas neturi įtakos jau įvykusio duomenų tvarkymo teisėtumui.


Registracijos metu surinktus duomenis saugosime tol, kol būsite užsiregistravę mūsų svetainėje, o vėliau bus ištrinti. Įstatymais nustatyti saugojimo laikotarpiai lieka nepakitę.


Duomenų tvarkymas (kliento ir sutarties duomenys)

Asmens duomenis renkame, tvarkome ir naudojame tik tiek, kiek jie reikalingi teisiniams santykiams užmegzti, turiniui ar pakeisti (inventorizacijos duomenys). Tai pagrįsta BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktu, kuris leidžia tvarkyti duomenis siekiant įvykdyti sutartį arba ikisutartines priemones. Asmens duomenis apie naudojimąsi mūsų svetaine (naudojimo duomenis) renkame, apdorojame ir naudojame tik tiek, kiek tai būtina, kad vartotojas galėtų naudotis paslauga arba išrašyti vartotojui sąskaitą.


Surinkti kliento duomenys bus ištrinti įvykdžius užsakymą arba nutraukus verslo santykius. Įstatymais nustatyti saugojimo laikotarpiai lieka nepakitę.


Duomenų perdavimas sudarant paslaugų ir skaitmeninio turinio sutartį

Asmens duomenis trečiosioms šalims perduodame tik tuo atveju, jei tai būtina vykdant sutartį, pavyzdžiui, bankui, atsakingam už mokėjimų apdorojimą.


Bet koks tolesnis duomenų perdavimas nevyksta arba tik tuo atveju, jei jūs aiškiai sutikote su perdavimu. Jūsų duomenys nebus perduoti trečiosioms šalims be jūsų aiškaus sutikimo, pavyzdžiui, reklamos tikslais.


Duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas, kuris leidžia tvarkyti duomenis siekiant įvykdyti sutartį arba ikisutartines priemones.


4. „Analytics“ įrankiai ir reklama

Google analizė

Šioje svetainėje naudojamos žiniatinklio analizės paslaugos Google Analytics funkcijos. Teikėjas yra Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA.


„Google Analytics“ naudoja vadinamuosius „slapukus“. Tai tekstiniai failai, kurie saugomi jūsų kompiuteryje ir leidžia analizuoti jūsų naudojimąsi svetaine. Slapuko sugeneruota informacija apie jūsų naudojimąsi šia svetaine paprastai perduodama į „Google“ serverį JAV ir ten saugoma.


IP anonimiškumas

Šioje svetainėje suaktyvinome IP anonimiškumo funkciją. Dėl to „Google“ sutrumpins jūsų IP adresą Europos Sąjungos valstybėse narėse arba kitose Europos ekonominės erdvės sutarties šalyse, prieš perduodant jį į JAV. Tik išskirtiniais atvejais visas IP adresas bus išsiųstas į Google serverį JAV ir ten sutrumpintas. Šios svetainės operatoriaus vardu „Google“ naudos šią informaciją, kad įvertintų jūsų naudojimąsi svetaine, rengtų ataskaitas apie svetainės veiklą ir teiktų kitas su svetainės veikla bei interneto naudojimu susijusias paslaugas svetainės operatoriui. Jūsų naršyklės kaip „Google Analytics“ dalis perduotas IP adresas nebus sujungtas su kitais „Google“ duomenimis.


Naršyklės papildinys

Jūs galite užkirsti kelią slapukų saugojimui atitinkamai nustatydami savo naršyklės programinę įrangą; tačiau norime atkreipti dėmesį į tai, kad tokiu atveju, jei taikoma, negalėsite visiškai naudotis visomis šios svetainės funkcijomis. Taip pat galite neleisti „Google“ rinkti slapuko sugeneruotų duomenų, susijusių su jūsų naudojimusi svetaine (įskaitant jūsų IP adresą) ir „Google“ apdoroti šiuos duomenis, atsisiųsdami naršyklės papildinį, pasiekiamą paspaudę šią nuorodą, ir įdiegdami: https. ://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de.


Prieštaravimas duomenų rinkimui

Galite neleisti Google Analytics rinkti jūsų duomenų spustelėdami toliau esančią nuorodą. Bus nustatytas atsisakymo slapukas, kad jūsų duomenys nebūtų renkami ateityje lankantis šioje svetainėje: Išjunkite Google Analytics.


Daugiau informacijos apie tai, kaip „Google Analytics“ tvarko naudotojų duomenis, rasite „Google“ duomenų apsaugos deklaracijoje: https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=de.


Užsakymo duomenų apdorojimas

Sudarėme užsakymo duomenų apdorojimo sutartį su Google ir visiškai įgyvendiname griežtus Vokietijos duomenų apsaugos institucijų reikalavimus naudodamiesi Google Analytics.


5. Papildiniai ir įrankiai

YouTube

Mūsų svetainėje naudojami įskiepiai iš „Google“ valdomos „YouTube“ svetainės. Svetainės operatorius yra YouTube, LLC, 901 Cherry Ave., San Bruno, CA 94066, USA.


Jei apsilankysite viename iš mūsų puslapių, kuriuose yra „YouTube“ papildinys, bus užmegztas ryšys su „YouTube“ serveriais. „YouTube“ serveris informuojamas, kuriuose mūsų puslapiuose lankėtės.


Jei esate prisijungę prie „YouTube“ paskyros, leidžiate „YouTube“ priskirti naršymo elgseną tiesiogiai jūsų asmeniniam profiliui. Galite to išvengti atsijungę nuo „YouTube“ paskyros.


Daugiau informacijos apie naudotojų duomenų tvarkymą rasite „YouTube“ duomenų apsaugos deklaracijoje adresu https://www.google.de/intl/de/policies/privacy.


„Google“ žiniatinklio šriftai

Ši svetainė naudoja vadinamuosius žiniatinklio šriftus, kuriuos pateikia „Google“, kad būtų vienodai rodomi šriftai. Kai iškviečiate puslapį, jūsų naršyklė įkelia reikiamus žiniatinklio šriftus į naršyklės talpyklą, kad tekstas ir šriftai būtų rodomi teisingai.


Šiuo tikslu jūsų naudojama naršyklė turi prisijungti prie „Google“ serverių. Tai suteikia „Google“ žinių, kad mūsų svetainė buvo pasiekta naudojant jūsų IP adresą. „Google“ žiniatinklio šriftai naudojami siekiant vienodo ir patrauklaus mūsų internetinio pasiūlymo pateikimo. Tai yra teisėtas interesas, kaip apibrėžta BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punkte.


Jei jūsų naršyklė nepalaiko žiniatinklio šriftų, jūsų kompiuteris naudos standartinį šriftą.


Daugiau informacijos apie „Google“ žiniatinklio šriftus galite rasti adresu https://developers.google.com/fonts/faq ir „Google“ privatumo politikoje: https://www.google.com/policies/privacy/.


Google žemėlapiai

Ši svetainė naudoja „Google Maps“ žemėlapių paslaugą per API. Teikėjas yra Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA.


Norint naudotis Google Maps funkcijomis, būtina išsaugoti savo IP adresą. Ši informacija paprastai perduodama į Google serverį JAV ir ten saugoma. Šios svetainės teikėjas neturi įtakos šiam duomenų perdavimui.


Google Maps yra naudojamas siekiant patraukliai pristatyti mūsų internetinius pasiūlymus ir palengvinti mūsų svetainėje nurodytų vietų paiešką. Tai yra teisėtas interesas, kaip apibrėžta BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punkte.


Daugiau informacijos apie naudotojo duomenų tvarkymą rasite Google duomenų apsaugos deklaracijoje: https://www.google.lt/intl/lt/policies/privacy/.

 Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei liekate svetainėje, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinokite daugiau mūsų privatumo politikoje.